TPE РУКАВИЧКИ
Завдяки великій міцності на розтягнення і розтяжності рукавички TPE є фантастичною альтернативою поліетиленовим та вініловим рукавичкам - прекрасно підходять для широкого спектру видів діяльності, включно із клінічними заходами, обробкою продуктів харчування та застосуванням в індустрії краси.
Термо пластеластомер
Основна відмінність рукавичок від інших моделей - виготовлені з термопластичного еластомеру, що є гіпоалергенним і міцним матеріалом. Безпечні для прямого контакту з харчовою продукцією.
Переваги

Сфера застосування

Рукавички TPE нового покоління ідеально підходять для:
Приготування їжі
Завдяки унікальному матеріалу TPE рукавичка ідеально прилягає до руки не заважаючи готувати. Прекрасно передає тактильні відчуття.
Медицина
Забезпечення необхідного рівня гігієни. Не рвуться, як поліетилен, і тягнуться краще за вініл. Розтягнувши манжет, рукавички можна надійно закріпити на зап'ясті.
Косметологія
Рукавички TPE стануть вірним помічником у б'юті-сфері. Ідеально підходять для фарбування, стрижки, завивки волосся; манікюру та педикюру.
Неагресивна побутова хімія
Рукавички UDPACK! не пропускають запах, вологу, стійкі до побутової хімії. Стануть ідеальним помічником під час прибирання!
Використання в побуті
Помити авто, прибрати за твариною або просто перекусити в дорозі? TPE рукавички від UDPACK! завжди захистять ваші руки!
Сфера гостинності
Обслуговування номерів, прибирання та чистка - це просто! Матеріал TPE міцний та еластичний. Не вбирає запахи, не пропускає рідину
Варто один раз спробувати рукавички TPE від UDPACK! і вони стануть вашим надійним помічником кожного дня!